ingilizce iş görüşmesi ingilizce iş mülakatıİNGİLİZCE MÜLAKAT İÇİN HAZIR MISINIZ?

İş arıyorsunuz ve birçok iş görüşmesinde ingilizce sorulara tabii tutuluyorsunuz. Anlıyorsunuz fakat konuşamıyorsunuz. Peki bu durumların üstesinden gelmek nasıl mümkündür. İngilizce iş görüşmesinin başarılı geçmesini, diğer adaylardan farkınız olduğunu nasıl kanıtlarsınızı ?
1-Her görüşmede olduğu gibi ingilizce mülakat Biçin de ÖZGÜVEN çok önelidir. Özellikle ingilizce iş görüşmelerinde anlayan fakat konuşmakta tereddüt eden kişiler öncelikle bu noktayı aşmaları gerekmektedir. Bu da ancak BİRE BİR İNGİLİZCE EĞİTİMİ ile olabilir.

2-Akıcı konuşma ve sorulara net cevaplar verebilmek önemlidir. Genelde ingilizce iş görüşmelerinde "YES" veya "NO" cevaplarının arkasında neden evet veya neden hayır cevabını verdiğinizin açıklamasıda beklenir. Dolayısıyla basit bir yes veya no ile cevapları geçiştirmeyin.

3- Gramer konusunda rahat olmalısınız. Hata yapmaktan korkmayın. Gramer hataları çok önemli olmamakla birlikte kendinizi ifade edebilmeniz önemlidir. İngilizce İş Görüşmesi Dil Eğitim Sistemi'nde eğitmenlerimiz sizi tam olarak gramer dahil her konuda iş görüşmelerine hazırlamaktadır.

4- Sizde sorular sorun. Bir çok personel adayı işverene soru sormaktan çekinsede ingilizce soracağınız sorular hem ingilizce'ye hakim olduğunuzu gösterir. Hem de diğer adaylardan farkınızı ortaya koyar. İngilizce Dil Eğitim Sistemi'nde Amerikalı Eğitmenlerimizle bu sorular ve cevapları üzerinde pratik yapabilirsiniz.

 » Tanıtım Dersleri
» E-Kitap Örnekleri
» Havale Bilgileri
» İngilizce İş Görüşmesi Örnekleri

» Öncelikleri Nelerdir?
» Faydaları
» Eğitim Paketleri
» İngilizce İş Görüşmesi Soru ve Cevapları

» İngilizce Mülakat Püf Noktaları
» İş Görüşmesi Yöntemleri
» Ücretsiz Deneme Dersi
» Skype İndir
» Kullanıcı Sözleşmesi
» Garanti iptal ve iade
» Tüketici Yasası
» İngilizce İş Görüşmesi Diyalogları

© 2012 ingilizceisgorusmesi.com, bir Konuşarak Öğren hizmetidir. Tüm hakları saklıdır. online ingilizce

Online İngilizce İngilizce Kursu